Průběh zakázky

- servis pro naše zákazníky -

Najdete u nás návrhářské, modelové i výrobní oddělení plné kvalifikovaných designerů a švadlenek. Během celé realizace se vám dostane péče od opravdových profesionálů.

Zakázky jsme zvyklí řešit od prvotní představy, přes celou realizaci, až po finální dodání do rukou klienta. V rámci našeho servisu počítejte s poradenstvím, výrobou vzorků, zpracováním velikostní řady, odzkoušením v praxi i s dodávkou a logistikou během doobjednávek.

Vzorování

Přenesením nákresu do počátečního vzorku ihned zjistíte, zda jsou navržené uniformy ty pravé. Připravíme vám ho a pošleme zdarma jako “inspekční vzorek“. Ihned tak budete mít jistotu, že látky, barvy i tvar odpovídají vaší představě. Případné připomínky naši návrháři zapracují v dalším kroku.

Sériová výroba

Po odsouhlasení vzorků a velikostní řady zadáváme výrobu tkaniny v zadaných odstínech barev. Materiály i uniformy vyrábíme převážně v České a Slovenské republice. Průběžně vás samozřejmě informujeme o aktuálním stavu zakázky.

Speciální velikosti

Vždy se snažíme, aby se vaši zaměstnanci cítili pohodlně, sebevědomě a působili tak reprezentativně i na vaše zákazníky. Často se tak stává, že šijeme specifické velikosti. Případ je to naprosto běžný a naše modelová dílna si s nimi hravě poradí.

Měřenková velikost

Pokud jsou uniformy náročnější na padnutí (např. sako či oblek z pevné tkaniny), zašleme vám tzv. měřenkové listy. Ty dle instrukcí jednoduše vyplníte a pošlete nám zpět. Ná základě těchto údajů vám potom dodáme přesné střihy na postavy vašich zaměstnanců.

Kontrola kvality

Nedáváme šanci chybám. Ať už se jedná o průběh zpracování uniforem nebo konečnou dodávku zákazníkovi, vše jistíme kontrolními mechanismy dle norem ISO 9001.

Zajištění doobjednávek

Potřebné látky a komponenty uchováváme na skladě. Až budete potřebovat dovyrobit uniformy pro další zaměstnance, vše vám dle aktuálních požadavků dodáme.

Konečná úprava oděvů

Povrchové a dokončovací úpravy oděvů jsou naší specialitou. S barvami látek a detailů dodáváme i další možnosti brandování uniforem. Například tisk textilií s vaším logem, celoplošně vetkávaná loga, vyšívaná loga, či různé formy tisku. Řídíme se vždy tím, aby finální volba dokonale reprezentovala váš vizuální styl a odpovídala potřebám užití.

Servis pro vás a vaše zaměstnance

Všechny organizační postupy vám dodáme na míru - velikostní tabulky s procesem měření, schémata uniforem i ilustrační postup, jak správně oděvy oblékat. Zpřístupníme vám i elektronickou objednávkovou platformu, která vám zjednoduší doobjednávání uniforem a umožní sledování stavu. 

Reklamace

Je to u nás spíš raritou, ale může se stát, že uniforma nesedí a je třeba ji opravit nebo nahradit. Vše pro vás samozřejmě obratem zařídíme a zboží zašleme zpět včetně vyjádření. 

RÁDI VÁM VYPRACUJEME NABÍDKU. OZVĚTE SE NÁM.